16.6 Seinäjoki, erimkoisnäyttely
Neela VAL ERI1 SA PN2 SERT
10.6 Riga KV, Sean Delmar IRL
Neela VAL ERI1 SA PN1 CACIB ROP -> LVW-18
2.6 Tallinn KV Zeferino Silva PT
Neela VAL ERI1 SA PN1 CACIB ROP -> EEW-18
4.3 Vilna KV
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB VSP
3.3 Vilna KV
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB VSP -> LTW-18
2.3 Vilna KV
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
28.1 Kaunas KV
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> RYP 4
27.1 Kaunas KV
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> C.I.E
5.11 Tarto KV, Catrinel Pauna RO
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
4.11 Tarto KV, Nikola Konrad Serbia
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
30.9 Eckerö KV, Madelena Rainey, Irlanti
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
10.9 Haapsalu, Lessi Tchistiakova RU
Neela VAL ERI1 SA PN1 ROP
9.9 Haapsalu, Zsuzsanna Balogh HUN
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT ROP -> EE CH ja BALT CH -> RYP 4
3.9 Minsk KV, Kalvo Kriisk EE
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> RYP 4
2.9 Minsk KV, Falk-Rudiger Siewert GER
Neela VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> BY CH ja BYW-17
12.8 Joensuu KV, Harto Stockmari
Neela AVO ERI1 SA PN2 SERT CACIB
11.6 Riga KV Barbara Müller Sveitsi
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> LVW-17
3.6 Tallinn KV Kresten Scheel DK
Neela NUO ERI1 SA PN3
28.5 Moletai KV, Mile Aleksoski MK
Neela NUO ERI1 SA PN2 SERT VARA-CACIB -> LT CH
27.5 Moletai KV, Krystyna Opara PL
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB VSP -> CRUFTS -> BALT W-17
26.5 Moletai, Liettua Marko Lepasaar EE
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT ROP -> CLUB WINNER-17
8.4 Tallinn KV, Roxana Liliana Opris RO
Neela NUO ERI2 SA PN3
19.3 Riga KV, Jose Homem De Mello PT
Neela NUO ERIO1 SA PN1 SERT CACIB ROP
18.3 Riga KV, Antonio Di Lorenzo NO
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP CRUFTS -> RYP 3
5.3 Vilna KV, Karl Reisinger Itävalta
Neela NUO EH1
4.3 Vilna KV, Horst Klibenstein Saksa
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> LTW-17
11.2 Tallinn KV, Kari Järvinen
Neela NUO EH 1
5.2 Valga EE, John Walsh IR
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT ROP -> RYP 3 ( John Muldoon IR)
4.2 Valga EE Colette Muldoon IR
Neela NUO ERI 1 SA PN1 SERT ROP
29.1 Kaunas KV, Rui Oliveira PT
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP SHOW WINNER
28.1 Kaunas KV, Claudio de Giuliani IT
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP SHOW WINNER -> KAUNAS W-17
18.12-16 Vilna KV, Sergiy Slukin UA
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP SHOW WINNER
17.12 Vilna KV Manola Poggesi ITA
Neela NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP SHOW WINNER
11.12 Helsinki KV Marjatta Pylvänäinen-Suorsa
Neela JUN EH2
10.12 Helsinki KV, Rachel Shaw-Rainey IRL
Neela JUN ERI2 SA PN3 VARA-SERT
30.10 Kaunas, Rita Kadina Skadina LT
Neela JUN ERI1 SA PN1 JUN-SERT ROP-JUN ROP -> LT JCH ja BALT JCH -> RYP 2
29.10 Kaunas , Antoan Hlebarov Unkari
Neela JUN ERI1 SA PN1 JUN-SERT ROP-JUN ROP -> RYP 3
24.9 Eckerö KV Diane Stewart-Ritchie IRL
Neela JUN EH1
18.9 Hyvinkää, Paavo Mattila
Neela JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP
10.9 Porvoo, Peter Berchtold Itävalta
Neela JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP
4.9 Tallinn, Natalya Drovossekova Kashastan
Neela JUN ERI1 SA PN1 ROP ROP-JUN
3.9 Luige, Gabriela Ridarcikova Slovakia
Neela JUN ERI1 SA PN1 ROP ROP-JUN -> RYP 3
Haapsalu 28.8 Juha Kares
Neela JUN ERI1 SA PN1 ROP-JUNIOR ROP -> RYP 2 (Kenneth Chuah, Malesia)
Haapsalu 27.8 Attila Czegleida
Neela JUN ERI1 SA PN1 ROP-JUNIOR ROP -> RYP 4
21.8 Tallinn KV, Riitta Lahtovaara
Neela JUN ERI1 SA PN1 ROP ROP-JUN CRUFTS
20.8 Tallinn KV, Lisbeth Mach Sveitsi
Neela JUN ERI1 SA PN1 ROP ROP-JUN
7.8 Kuopio KV, Marja Talvitie
Neela JUN EH1
6.8 Kuopio KV, Gunnar Nymann Tanska
Neela JUN ERI1 ROP-JUNIOR
5.8 Kuopio KV, Paula Heikkinen-Lehkonen
Neela JUN H
31.7 Adazi, ryhmänäyttely Sigurd Wilberg Englantiu
Neela JUN ERI1 SA PN1 JUN-SERT ROP -> EE JCH, LV JCH -> BIS 4 JUNIOR
31.7 Adazi, Leni Finne
Neela JUN ERI1 SA PN1 ROP -> RYP 3
30.7 Adazi KV, Martin Johansson Ruotsi
Neela JUN ERI1 SA PN1 JUN-SERT ROP -> RYP 5
10.7 Pärnu KV, Viktoras Avtusko Liettua
Neela JUN ERI1 SA PN1 JUN-SERT ROP-JUN ROP
9.7 Pärnu KV Savvas Hadjisavvas, Kypros
Neela JUN ERI1 SA PN1 JUN-SERT ROP-JUN ROP
18.6 Rovaniemi KV, Maija Mäkinen
Neela JUN ERI 2
11.6 Riga, Latvian Voittaja, Marko Lepasaar EE
Neela JUN ERI1 SA PN1 JUN-SERT ROP -> LVJW-16 ja CRUFTS
15.5 Seinäjoki, Pekka Teini
Neela PEK 1
20.3 Riga KV, marjatta Pylvänäinen-Suorsa
Neela PEK 1 KP ROP-PENTU -> BIS 6 (Richard Paquette CAN)
19.3 Riga KV, Vilmos Kardos Unkari
Neela PEK 1 KP ROP-PENTU
6.3 Vilna KV, Andrzej Mania PL
Neela PEK 1 KP ROP-PENTU
28.2 Pietari KV, Larisa Galiaskarova Venäjä
Neela BABY 1 KP ROP-BABY
27.2 Pietari KV, Dorota Witkowska Puola
Neela BABY 1 KP ROP-BABY
26.2 Pietari KV, Valentina Ivanishcheva Venäjä
Neela BABY 1 KP ROP-BABY -> BIS 2 BABY (Ferdinando Asnaghi IT)
13.2 Fredericia KV, Hans van de Berg NL
Neela BABY 2 KP
6.2 Tallinn KV, Karl Reisinger Itävalta
Neela BABY 1 KP ROP-BABY -> BIS 4 (Luis Gorjao-Henriques PT)