18.7 Ogre, Rita Kadike-Skadina LV
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN1 ROP-VET ROP
Minskuhoff´s All Because Of You “Sansa” AVO ERI1 SA PN2
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN3
Minskuhoff´s Hope Prevails Lily “Ninni” JUN ERI1 SA PN4 JUN-SERT
Minskuhoff´s Grand X-presso “Jekku” AVO ERI1 SA PU1 VSP
Minskuhoff´s Forever Yours “Nappi” AVO ERI1 SA PU2 SERT
Debucher Notre Choix “Nalle” VAL ERI1 SA PU3
Minskuhoff´s Hope Prevails Aidan “Vellu” JUN ERI1 SA PU4 JUN-SERT
17.7 Ogre, Julija Aidietiene LT
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN1 ROP -> OGRE W-21
Minskuhoff´s All Because Of You “Sansa” AVO ERI1 SA PN2 SERT -> LV CH
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN3 ROP-VET -> OGRE VW-21
Minskuhoff´s Hope Prevails Lily “Ninni” JUN ERI1 SA PN4 JUN-SERT -> LV JCH -> OGRE JW-21
Debucher Notre Choix “Nalle” VAL ERI1 SA PU1 VSP -> OGRE W-21
Minskuhoff´s Grand X-presso “Jekku” AVO ERI2 SA PU2 SERT -> LV CH -> BALT CH
Minskuhoff´s Forever Yours “Nappi” AVO ERI1 SA PU3
Minskuhoff´s Hope Prevails Aidan “Vellu” JUN ERI1 SA PU4 JUN-SERT -> OGRE JW-21
17.7 Lieksa, Tanya Ahlman-Stockmari
Minskuhoff´s Lots Of Love “Lola” VAL ERI1 SA PN1 ROP
Minskuhoff´s Grand TipTop “Taavi” VET EH1
Kuva: Pipsa
16.7 Riga, Jurgis Straume LV
Debucher Notre Choix “Nalle” VAL ERI1 SA PU1 ROP -> BIS 4
Minskuhoff´s Forever Yours “Nappi” AVO ERI1 SA PU2 SERT
Minskuhoff´s Hope Prevails Aidan “Vellu” JUN ERI1 SA PU3 JUN-SERT -> LV JCH -> BIS 5 JUNIORI
Minskuhoff´s Grand X-presso “Jekku” AVO EH2
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN1 VSP
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN2 ROP-VET -> BIS 2 VET
Minskuhoff´s All Because Of You “Sansa” AVO EH1
Minskuhoff´s Hope Prevails Lily “Ninni” JUN EH1 -> BIS 1 näyttelyn paras liike
KASVATTAJA-LUOKKA KP ROP -> BIS 2
NALLE & SALLI PARI -> BIS 1
11.7 Laukaa, Arja Koskelo
Minskuhoff´s A Kind Of Magic “Eppu” VAL ERI1 SA PU1 ROP
11.7 Pärnu KV, Vladimir Vukosvljevic
Minskuhoff´s Hollywood Hills “Samu” AVO ERI1 SA PU1 CACIB ROP
11.7 Oulu NORD, Valentinas Stiklius LT
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN1 NORD-SERT ROP-VET ROP
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN2 VARA NORD-SERT
Minskuhoff´s All Because Of You “Sansa” AVO ERI1 SA PN3
Minskuhoff´s We Are The Champions “Rellu” VAL ERI1 SA PU1 NORD-SERT VSP
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI2 SA PU2 VARA NORD-SERT
Minskuhoff´s Hope Prevails Aidan “Vellu” JUN ERI1 SA PU3 SERT
Debucher Notre Chooix “Nalle” AVO ERI1 SA PU4
KASVATTAJA-LUOKKA KP ROP
10.7 Pärnu KV, Maija Lehtonen
Minskuhoff´s Hollywood Hills “Samu” AVO ERI1 SA PU1 CACIB ROP
10.7 Oulu KV, Jose Homem de Mello PT
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN1 ROP ROP-VET
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN2 CACIB
Minskuhoff´s All Because Of You “Sansa” AVO ERI1 SA PN3 VARA-CACIB-> CACIB
Debucher Notre Choix “Nalle” AVO ERI1 SA PU1 CACIB VSP
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU2 VARA-CACIB
Minskuhoff´s Hope Prevails Aidan “Vellu” JUN ERi1 SA PU3 SERT
Minskuhoff´s We Are The Champions “Rellu” VAL ERI2 SA PU4
KASVATTAJA-LUOKKA KP ROP