9.4 Pertunmaa, Tallinn KV, 10.4 Vaasa KV, 15.4 Vesilahti, 16.4 Lapua, 24.4 Mäntsälä

24.4 Mäntsälä, Saija Juutilainen
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN1 ROP -> RYP 1 -> BIS 2
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN2 VSP-VET
Minskuhoff´s Hope Prevails Lily “Ninni” NUO ERI1 SA PN3 SERT
Minskuhoff´s Frozen Heart “Cella” JUN ERI1 SA PN4 JUN-SERT VSP-JUN
Minskuhoff´s Grand San-Souci “Zorro” VET ERI1 SA PU1 VSP ROP-VET VET-SERT
Minskuhoff´s Forever Yours “Nappi” VAL ERI1 SA PU2
Minskuhoff´s The Love Experts “Massi” JUN ERI2
Minskuhoff`s KP ROP kasvattaja -> BIS 4
Mäntsälä Mäntsälä1 Mäntsälä2 Mäntsälä3 Mäntsälä4 
Kuvat; Emma, Linda ja Seija

16.4 Lapua, Jari Fors
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU1 ROP -> RYP 1 -> BIS 2 (Pekka Teini)
Minskuhoff´s Hope Prevails Aidan “Vellu” NUO ERI1 SA PU2
Minskuhoff´s Keep On Movin “Ralf” JUN ERI1 SA PU3 VSP-JUN JUN-SERT SERT
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN1 VSP
Minskuhoff´s Cotton Candy “Candy” VAL ERI2 SA PN2
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN3 ROP-VET
Minskuhoff´s Frozen Heart “Cella” JUN ERI1 SA PN4 JUN-SERT ROP-JUN
Minskuhoff´s KP ROP kasvattaja -> BIS 1 (Pekka Teini)

15.4 Vesilahti, Riitta Lahtovaara
Debucher Notre Choix “Nalle” VAL ERI1 SA PU1 ROP -> RYP 3
Minskuhoff´s Hope Prevails Aidan “Vellu” NUO ERI1 SA PU2
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN1 ROP-VET BOS -> BIS 3 (Reino Korpela)
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN2
Minskuhoff´s Love Me Only “Nella” JUN ERI1 SA PN3 ROP-JUN
Minskuhoff´s KP ROP kasvattaja -> BIS 2 (Satu Ylä-Mononen)

10.4 Vaasa KV, Tapio Eerola
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN1 CACIB ROP
Minskuhoff´s Love Me Only “Nella” JUN ERI1 SA PN2 ROP-JUN
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN3 ROP-VET
Debucher Notre Choix “Nalle” VAL ERI1 SA PU1 CACIB VSP

9.4 Tallinn KV, Markku Mähönen
Debucher Notre Choix “Nalle” VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP -> TLNW-22
Minskuhoff´s The Love Experts “Massi” JUN ERI1 SA PU2 VSP-JUN -> TLNJW-22
Minskuhoff´s Forever Yours “Nappi” AVO ERI1 SA PU3 VARA-CACIB -> CACIB
Minskuhoff´s Hope Prevails Aidan “Vellu” NUO ERI1 SA PU4
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL EH2
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” VAL ERI1 SA PN1 CACIB VSP -> TLNW-22
Minskuhoff´s Frozen Heart “Cella” JUN ERI 1 SA PN2 ROP-JUN -> TLNJW-22
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VET ERI1 SA PN3 ROP-VET -> TLNVW-22
Minskuhoff´s Hope Prevails Lily “Ninni” NUO ERI1 SA PN4 VARA-CACIB-> CACIB
Minskuhoff´s Love Me Only “Nella” JUN ERI2
Korolevskiy Dar Tedzh “Ralli” KP ROP-BABY
Minskuhoff´s KP ROP kasvattaja
Nallen jälkeläisluokka KP ROP -> BIS 3
Lalli & Salli KP ROP-pari
Tallinn voittajaTallinn voittaja1
Tallinn voittaja2Tallinn voittaja3
Tallinn voittaja4Tallinn voittaja6

9.4 Pertunmaa,Auli Haapiainen-Liikanen
Minskuhoff´s Grand San-Souci “Zorro” VET ERI1 SA ROP-VET ROP -> RYP 2

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.