28.7 Suonenjoki, Paavo Mattila
Minskuhoff´s Grand Whiskey River “Whisky” VAL ERI1 SA PU1 ROP
Minskuhoff´s Lots of Love “Lola” VAL ERI1 SA PN1 VSP
21.7 Kemi Paavo Mattila
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU1 ROP -> RYP 4
Minskuhoff´s We Are The Champions “Rellu” NUO ERI1 SA PU2 SERT
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VAL ERI1 SA PN1 VSP
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” NUO ERI1 SA PN2 SERT
Debucher Notre Choix “Nalle” KP ROP-PENTU
KASVATTAJA-LUOKKA KP 1 ROP-KASV
20.7 Kalajoki KV, Diane Stewart-Ritchie Irlanti
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI2 SA PU2 VARA-CACIB
Minskuhoff´s We Are The Champions “Rellu” NUO EH1
Minskuhoff´s Love In The Air “Aada” VAL EH 1
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB VSP
Debucher Notre Choix “Nalle” KP ROP-PENTU
KASVATTAJA-LUOKKA KP 1 ROP-KASV
14.7 Ogre, Umit Özkanal Turkki
Minskuhoff´s Lots of Love “Lola” VAL ERI1 SA PN1 ROP -> BIS 5
14.7 Ogre, Vitor Veiga Portugali
Minskuhoff´s Lots of Love “Lola” VAL ERI1 SA PN1 ROP -> RYP 4
14.7 Oulu KV, Jan Ryk Puola
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU1 CACIB VSP
Minskuhoff´s We Are The Champions “Rellu” NUO EH3
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VAL ERI2 SA PN2 VARA-CACIB
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” NUO ERI1 SA PN3 SERT
Debucher Notre Choix “Nalle” KP ROP-PENTU
KASVATTAJA-LUOKKA KP 1 ROP-KASV
13.7 Oulu KV, Marja Talvitie
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU2 VARA NORD-SERT
Minskuhoff´s We Are The Champions “Rellu” NUO EH2
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VAL ERI2 SA PN4
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” NUO ERI1 SA PN2 SERT VARA NORD-SERT
Debucher Notre Choix “Nalle” KP ROP-PENTU
KASVATTAJA-LUOKKA KP 1 ROP-KASV
13.7 Mikkeli, Tuula savolainen
Minskuhoff´s Grand TipTop “Taavi” VAL ERI1 SA PU1 ROP
Minskuhoff´s Grand Whiskey River “Whisky” VAL ERI2 SA PU2
13.7 Ogre, Jose Homen de Mello PT
Minskuhoff´s Lots of Love “Lola” VAL ERI1 SA PN1 SERT ROP -> Ogre Winner-19 -> LV CH ja BALT CH -> RYP 4 (Mstislav Polivanova Venäjä)
7.7 Orivesi, Reino Korpela
Minskuhoff´s A Kind of Magic “Eppu” JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
6.7 Tuusula, Birte Scheel Tanska
Minskuhoff´s Grand Sans-Souci “Zorro” VET ERI1 SA PU2 ROP-VET
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI2 SA PU3Kuva: Linda Holopainen
30.6 Karjaa, Astrid Lundava, Eesti
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU1 ROP
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” JUN ERI1 SA PN1 SERT VSP
Minskuhoff´s Grand Sans-Souci “Zorro” VET ERI 1 ROP-VET
Kuva: Linda Holopainen
15.6 Heinävesi, Juha Putkonen
Minskuhoff´s Lots of Love “Lola” VAL ERI1 SA PN1 ROP
Minskuhoff´s Grand TipTop “Taavi” VAL ERI1 SA PU1 VSP
9.6 Rovaniemi KV, Vigdis Nymark Norja
Minskuhoff´s Grand Olivier “Tico” VET ERI1 SA PU1 ROP-VET ROP -> RYP 2 -> BIS 1 VET (Marie Josee Melchior-Schlecter Luxenburg)
8.6 Alavus, Tuula Savolainen
Minskuhoff´s A Kind of Magic “Eppu” JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
Minskuhoff´s Cotton Candy “Candy” NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP
8.6 Riga KV, Andras Korozs Unkari
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP -> LVW-19 -> RYP 4
Minskuhoff´s We Are The Champions “Rellu” JUN ERI1 SA PU2 -> LV JW-19
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VAL ERI1 SA PN1 CACIB VSP -> LVW-19
Minskuhoff´s The Show Must Go On “Salli” JUN ERI1 SA PN2 -> LV JW-19
Minskuhoff´s Grand Notre-Dame “Malli” VET ERI1 SA PN3 ROP-VET -> LV VW-19
Minskuhoff´s Love In The Air “Aada” AVO ERI1 SA PN4 VARA-CACIB-> CACIB -> C.I.E
KASVATTAJA-LUOKKA -> BIS 2 (Zeferino Jose de Silva PT)
PARIKILPAILU LALLI & LILLA -> BIS 2 (Elzbieta Augustyniak PL)