17.9 Hyvinkää, 9.9 Muurame, 9.9-10.9 Haapsalu, 2.9 Vantaa, 2.9-3.9 Minsk KV, 26.8 Mäntyharju

17.9 Hyvinkää ryhmänäyttely 1 ja 4/6, Riitta Lahtovaara
Minskuhoff´s Grand Voyager “Wäinö” VAL ERI1 SA PU1 ROP -> RYP 1 -> BEST IN SHOW 2 (Leni Finne)
Minskuhoff´s Casino Royale “Wiiwi” AVO EH1
GFdB, Minskuhoff´s Mamma Mia “Isla” AVO EH1
Hyvinkaa Hyvinkaa1 Hyvinkaa2 Hyvinkaa3

10.9 Haapsalu, Zsuzsanna Balogh Unkari
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU1 ROP
Minskuhoff´s When I Fall In Love “Lelle” JUN ERI1 SA PU2 VSP-JUNIORI
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VAL ERI1 SA PN1 VSP
Minskuhoff´s Lots of Love “Lola” JUN ERI1 SA PN2 ROP-JUNIORI
Minskuhoff´s For Your Eyes Only “Lilli” VAL ERI2 SA PN3
KASVATTAJA-LUOKKA KP 1 ROP-KASV -> BIS 4 (Dina Korna EE)
Mallin JÄLKELÄIS-LUOKKA KP 1 ROP -> BIS 1 (Natalya Drovossekova KAZ)
Lalli & Lilli ROP-pari -> BIS 3 (Zsuzsanna Balogh)

Spinone, Lessi Tchistiakova Venäjä
Naprox Alfa “Neela” VAL ERI1 SA PN1 ROP
H2a H2b H2c H2d

9.9 Haapsalu, Yochai Barak Lifac, Israeli
Minskuhoff´s For Your Eyes Only “Lilli” VAL ERI1 SA ROP -> RYP 2
Minskuhoff´s Lots of Love “Lola” JUN ERI1 SA PN2 JUN-SERT VSP-JUNIORI -> EE JCH ja BALT CH
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VAL EH2
Minskuhoff´s You Only Live Twice “Lalli” VAL ERI1 SA PU1 VSP
Minskuhoff´s When I Fall In Love “Lelle” JUN ERI1 SA PU2 ROP-JUNIORI
KASVATTAJA-LUOKKA KP 1 ROP-KASV
Mallin JÄLKELÄIS-LUOKKA KP 1 ROP -> BIS 1 (Dina Korna EE)
Lalli & Lilli ROP-pari -> BIS 4 (Marian Draganescu RO)

Spinone, Zsuzsanna Balogh
Naprox Alfa “Neela” VAL ERI1 SA PN1 SERT ROP -> EE CH ja BALT CH -> RYP 4
H1 H1a H1b H1c H1d H1e H1f

9.9 Muurame, Irina Poletaeva
Minskuhoff´s Grand Whiskey River “Whisky” VAL EH1

3.9 Minsk KV, Nina Kharatishvill Venäjä
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
Minskuhoff´s Grand TipTop “Taavi” VAL ERI1 SA PU1 SERT CACIB VSP
Minskuhoff´s When I Fall In Love “Lelle” NUO ERI1 SA PU2 SERT VARA-CACIB -> CACIB
GFbB, Minskuhoff´s Chiquitita “Martta” VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
Spinone, Kalvo Kriisk EE
Naprox Alfa “Neela” VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> RYP 4
Minsk Minsk1 Minsk2 Minsk3 Minsk4     Minsk9 Minsk10

2.9 Minsk KV, Kalvo Kriisk EE
Minskuhoff´s Grand Une Farandole “Lilla” VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> BY CH ja BY W-17
Minskuhoff´s Grand TipTop “Taavi” VAL ERI1 SA PU1 SERT CACIB VSP -> BY CH ja BY W-17
Minskuhoff´s When I Fall In Love “Lelle” JUN ERI1 SA PU2 JUN-SERT ROP-JUNIOR -> BY JCH ja BY JW-17
GFbB, Minskuhoff´s Chiquitita “Martta” VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> BY CH ja BY W-17
Spinone, Falk-Rudiger Siewert, Saksa
Naprox Alfa “Neela” VAL ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP -> BY CH ja BY W-17
Minsk13Minsk14Minsk12Minsk11Minsk16Minsk5Minsk6Minsk7Minsk8

2.9 Vantaa, Jeanette Balkan Tanska
Minskuhoff´s Grand Olivier “Tico” VAL ERI1 SA PU2
Bolero van Tum-Tums Vriendjes “Bondi” VET ERI1 SA PU3 ROP-VET
Minskuhoff´s Grand Valdemar “Willy” AVO EH1

26.8 Mäntyharju, Erja Nummi
Minskuhoff´s Grand Olivier “Tico” VAL ERI1 SA PU1 ROP -> RYP 3

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.